Johan Kinnula, TJ

Myynti
Markkinointi
Vienti

0400 486 467
johan.kinnula@arctest.fi

Markus Juvonen

Projektit
Tuotekehitys
 

0400 314 185
markus.juvonen@arctest.fi

Lars-Göran Nilsson

Myynti
Ruotsi, Norja
 

+46 (0)707 369591
lg.nilsson@arctest.se

Pasi Peltonen

Huolto
Asennus
 

043 211 0356
pasi.peltonen@arctest.fi

Esa Karppinen

Huolto
Asennus

043 211 0357
esa.karppinen@arctest.fi

Cecilia Kinnula

Taloushallinto


040 716 6522
cecilia.kinnula@arctest.fi

 

Yhteystiedot

Arctest Oy

Mikkelänkallio 20, PL 115
FIN-02771 Espoo

Puh 09-859 2522
Fax 09-859 2362

arctest@arctest.fi
 

Vienti

Vientimme ulottuu muun muassa Ruotsiin, Iso-Britanniaan, Eestiin, Tanskaan, Liettuaan, Puolaan, Latviaan ja Venäjälle.

Katso tarkat yhteystiedot TÄÄLTÄ!

Ota yhteyttä

Arctest - Cooler than you think